Warunki użytkowania

Odwiedzający blog mają możliwość komentowania publikowanych tekstów. Chociaż dozwolona jest opcja anonimowej wypowiedzi, prosiłbym o podpisywanie się imieniem lub pseudonimem.

Każdy z przesłanych komentarzy jest moderowany. W przypadku przekroczenia pewnych granic (wulgaryzmy, obrażanie rozmówców) zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy.

Creative Commons

Jako że nie jestem zwolennikiem formuły ,,all rights reserved’’ znajdujące się na blogu materiały mojego autorstwa udostępniam w oparciu o licencję Creative Commons 3.0 – z uznaniem autorstwa, na warunkach niekomercyjnych. Tym samym zezwalam na kopiowanie, rozpowszechnianie oraz cytowanie moich utworów przy jednoczesnym załączeniu informacji o autorze oraz linku odsyłającego na blog. Użytkowanie udostępnionych treści może mieć charakter wyłącznie niekomercyjny.

Pisząc o utworach mam na myśli przede wszystkim teksty mojego autorstwa. Szablon bloga (Simple) został zmodyfikowany przy użyciu materiałów z wolnej licencji.

Creative Commons 3.0 – Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne
Skrócona treść licencji

Nie wykluczam odstępstw od wyżej wymienionej licencji oraz indywidualnego rozpatrywania spraw. W razie jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt.