O mnie

Na co dzień staram się rozwijać moje zainteresowanie szeroko pojętą polityką i mediami. Służy temu studiowanie politologii oraz bezpieczeństwa wewnętrznego.

Drugą mają pasją jest azjatycka popkultura, przede wszystkim japońska animacja – skrupulatnie śledzę zapowiedzi, aby potem na bieżąco pochłaniać kolejne premierowe tytuły. Lista kilkuset obejrzanych anime to mój mały powód do dumy. Nie stronię także od mang, japońskiej muzyki i kina koreańskiego (głównie wojennego). Nie utożsamiam się z subkulturą ,,otaku’’, ponieważ ta ośmiesza kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Trenuję sztukę walki jaką jest judo – zbyt krótko, aby się tym faktem chwalić, wystarczająco długo, aby dostrzec piękno tej dyscypliny.

Blogując cenię sobie anonimowość, dlatego będę wdzięczny, jeśli zachowasz moją tożsamość dla siebie. Więcej informacji na mój temat znajduje się na profilu Blogger.

Moje blogi

Moim pierwszym poważnym blogiem było założone w 2007 roku Quasi 9.999. Pisałem w nim o wszystkim i niczym – tematy wyższych lotów przeplatały się z tymi luźniejszymi. Rok 2013 okazał się czasem zmian.

Na początku lutego stworzyłem nowy blog Animepol 24, na którym pisałem o azjatyckiej popkulturze. Rok później blog został przemianowany na Visual bushido.

W sierpniu Quasi 9.999 zmieniło nazwę na Zoon politica. Od tej chwili jest blogiem traktującym o polityce i mediach. Jeśli cenisz sobie rzeczowe teksty na temat bieżących spraw publicznych, zapraszam – www.zoonpolitica.blogspot.com.

Kontakt

E-mail:
lukawars@gmail.com

Gadu-Gadu:
47604591