2013/04/07

Anpo Week nr 9/2013

Z myślą o czytelnikach, którzy z różnych powodów wchodzą na mój blog rzadziej, postanowiłem stworzyć cykl ,,Anpo Week’’. W każdą niedzielę, w jednym wątku znajdziecie listę ostatnio opublikowanych przeze mnie tekstów oraz odnośników do newsów, których nie mogłem poruszyć na łamach Animepol 24, a są według mnie warte uwagi.Lista linków utrzymana jest w porządku chronologicznym. Oparta jest na dacie publikacji informacji – nie dacie zdarzenia.

Anpo Week nr 9/2013:

1 kwietnia:
2 kwietnia:
3 kwietnia:
4 kwietnia:

  2 komentarze:

  1. Ciekaw jestem twoich wrażeń z innych premierowych anime tj. "Attack on Titan", "Karneval", "Aruvu Rezuru: Kikai Jikake no Yousei-tachi", "Devil Survivor", bo aktualne tyle przypadło mi do gustu chociaż nie widziałem jeszcze wszystkich tytułów, kilka z nich wyjdzie w najbliższych dniach.

   OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za komentarz.

   Moje plany trochę się zmieniły. Nie sądzę, abym zabrał się za Karneval i Devil Survivor.

   Jeśli chodzi o Aruvu Rezuru, planuję obejrzeć całe Anime Mirai 2013. Póki co, w Internecie znalazłem Little Witch Academia i Death Billiards. Aruvu i Ryo jeszcze [gg] nie opublikowało.

   OdpowiedzUsuń

  Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

  Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.