2013/02/08

Zwiastun filmu Hanasaku Iroha: Home Sweet Home

Pony Canyon opublikowało w piątek pełny zwiastun filmu Hanasaku Iroha: Home Sweet Home. W materiale wykorzystano piosenkę o tytule Kage Fumi zespołu nano.RIPE.Akcja filmu będzie kontynuacją wydarzeń z serialu telewizyjnego. Ohana urosła, na dobre została pochłonięta pracą w pensjonacie Kissuisou prowadzonym przez babcię. Pewnego dnia, do Kissuisou przybywa córka właścicielki konkurencyjnego pensjonatu, Yuina, aby odbyć praktyki. Podczas sprzątania magazynu Ohana znajduje pewien przedmiot, za którym kryje się nowa historia.

Film po raz pierwszy zostanie pokazany 9 marca w czterech kinach prefektury Ishikawa. Międzynarodowa premiera anime zapowiedziana jest na 30 marca bieżącego roku.

Nie jestem szczególnie zainteresowany tą serią. To zdecydowanie nie mój target, ale nie można anime odmówić dobrego wykonania, począwszy od kwestii technicznych po lekką i chwytliwą fabułę. O popularności tego tytułu powinien świadczyć fakt, że podjęto się stworzenia pełnometrażowego filmu. Czy będzie lepszy od serialu? Nie sądzę, ponieważ potencjał Hanasaku Iroha tkwi w głównej bohaterce oraz jej początkach w pensjonacie. Z tego też powodu nie wyobrażam sobie koncepcji wprowadzenia nowej postaci, podczas gdy Ohana będzie tłem produkcji (może przesadzam). Moim zdaniem film będzie można obejrzeć, ale nie spodziewam się wysokiego poziomu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.