2013/02/01

Start ANPO 24

Witam na moim nowym blogu,

Każda historia ma swój początek. Nie inaczej jest ze stroną Animepol 24, z którą wiążę spore nadzieje. Zanim jednak na dobre rozpocznę działalność, kilka słów wstępu.

Decyzja o podjęciu projektu, za jaki uważam ten blog, była poprzedzona dłuższymi przemyśleniami. Jestem blogerem od kilku lat i zapewne część wizytujących tu osób będzie kojarzyło mnie z Quasi 9.999. Mankamentem leciwego bloga była niesprecyzowana tematyka, kontrastujące ze sobą treści. W związku z tym postanowiłem rozdzielić dwie sfery moich zainteresowań – publicystyczną oraz popkulturową – tworząc ,,Anpo 24’’.

Co znajdziecie na Animepol 24? Przede wszystkim teksty o mandze i anime, których jestem wielkim miłośnikiem. Pisanie recenzji oraz innych bardziej wymagających tekstów nie stanowi dla mnie problemu. Jednocześnie, planuję wypełnić niszę na polskim rynku blogów M&A. Animepol 24 to miejsce, w którym znajdziecie nie tylko rzetelnie napisane recenzje, ale także najświeższe informacje ze świata japońskiej animacji oraz komentarze odautorskie. Nie wykluczam, że w przyszłości będę wzbogacał treść strony o inne wątki azjatyckiej popkultury takie jak muzykę czy film. Wierzę, że ten informacyjno-opiniotwórczy charakter bloga przypadnie Wam do gustu i będzie polem do żywej dyskusji.

Aktualnie blog przechodzi wiele zmian. Niektóre z zakładek są puste, nie wspominając już o braku postów. Dołożę wszelkich starań, aby w najbliższych dniach ten stan uległ poprawie, dlatego zachęcam Was do subskrybowania ,,Anpo 24’’ via e-mail, kanał RSS lub za pomocą usługi Blogger.

Dane kontaktowe znajdziecie w zakładce ,,Kontakt’’.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.