2013/02/01

Premiera filmu Steins;Gate przewidziana na kwiecień

Na oficjalnej stronie produkcji Steins;Gate pojawiła się dziś informacja o premierze filmu Steins;Gate Fuka Ryōiki no Déjà vu, którą zaplanowano na 20 kwietnia bieżącego roku. Kontynuacja serialu z 2011 roku trafi do 30 japońskich kin.

Wydawca Kadokawa udostępnił zwiastun produkcji w listopadzie ubiegłego roku:Myślę, że nie tylko ja czekam na ten film. Chociaż data premiery nie powinna zainteresować polskich miłośników anime, mimo wszystko jest to dobry punkt, w oparciu o który można przewidzieć przybliżoną datę pojawienia się anime w sieci.

W najlepszym przypadku przyjdzie nam czekać półtora roku – czy warto? Myślę, że tak i spodziewam się podobnej odpowiedzi od osób, które miały styczność z serialem, będącym jedną z bardziej wyrazistych i ambitnych produkcji science fiction ostatnich lat.

Ciężko w sieci o dokładniejsze informacje na temat fabuły nadchodzącego filmu. Po obejrzeniu zwiastuna przypuszczam, że produkcja będzie miała charakter refleksyjny, a historia – być może – zostanie opowiedziana z punktu widzenia jednej z głównych bohaterek anime, Kurisu Makise.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.