2013/02/17

Nowy zwiastun Valvrave the Liberator

Oficjalna strona Valvrave the Liberator (Kakumeiki Valvrave) opublikowała nowy zwiastun produkcji studia Sunrise. Emisja anime zaplanowana jest na kwiecień tego roku.Oprócz zwiastuna ,,1.5’’ na stronie internetowej pojawiły się informacje odnośnie produkcji. Wykonawcy T.M. Revolution i Nana Mizuki przygotują wspólnie piosenkę do openingu pt. Preserved Roses. Podano również szczegóły dotyczące głównych bohaterów anime (czytaj).

Serial wydaje się ciekawy (chociażby za sprawą doświadczonego reżysera Kou Matsuo i osoby Kunio Okawary, odpowiedzialnego m.in. za design robotów w serii Mobile Suit Gundam Seed Destiny), ale nie podejrzewam go, aby mógł zapaść w pamięci widzów po kilku kolejnych sezonach. Zawsze z uwagą śledzę produkcje mecha, dlatego też (prawdopodobnie) zabiorę się za tę serię i mimo poczucia podobieństwa do Lagrange – The Flower of Rin-ne wierzę, że ten tytuł wypadnie lepiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.