2013/02/02

Nowe promo dla filmu Hanasaku Iroha: Home Sweet Home

Pony Canyon opublikowało telewizyjny spot reklamujący film Hanasaku Iroha: Home Sweet Home. W materiale wykorzystano piosenkę o tytule Kage Fumi zespołu nano.RIPE, który miał swój udział także w przypadku serialu.
Akcja filmu będzie kontynuacją wydarzeń z serialu telewizyjnego. Ohana urosła, na dobre została pochłonięta pracą w pensjonacie Kissuisou prowadzonym przez babcię. Pewnego dnia, do Kissuisou przybywa córka właścicielki konkurencyjnego pensjonatu, Yuina, aby odbyć praktyki. Podczas sprzątania magazynu Ohana znajduje pewien przedmiot, za którym kryje się nowa historia.

Film po raz pierwszy zostanie pokazany 9 marca w czterech kinach prefektury Ishikawa. Międzynarodowa premiera anime zapowiedziana jest na 30 marca bieżącego roku.

Do ciekawostek należy fakt, że na oficjalnej stronie produkcji pojawiła się informacja o nagrodach dla trzech szczęśliwców, którzy jako pierwsi zobaczą film. Nie mam pojęcia czym te prezenty będą, ale zdając sobie sprawę z wyobraźni Japończyków, wolę nie wiedzieć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.