2013/02/28

Anime Mirai: Zwiastuny od Trigger i ZEXCS

Program Anime Mirai ma na celu promowanie młodych twórców anime. W tym roku tego zadania podjęły się cztery studia. O Gonzo oraz Madhouse już pisałem – pora przypomnieć sobie ofertę od Trigger i ZEXCS.


Niedawno pisałem o produkcjach Gonzo (Ryo) oraz Madhouse (Death Billiards). Chociaż dwa pozostałe studia wcześniej ujawniły zwiastuny swoich produkcji, postanowiłem i je przytoczyć, aby wyrobić sobie pogląd na całość.

Little Witch Academia jest produkcją studia Trigger (reż. Yoh Yoshinari). Nie znalazłem w sieci informacji nt. fabuły, ale po trailerze możemy spodziewać się lekkiego anime, raczej skierowanego do dziewczyn, na pewno z zabarwieniem komediowym.

Zwiastun Little Witch Academia:


O Aruvu Rezuru wiemy więcej, ponieważ było zapowiadane od niepamiętnych czasów. Rok 2022. Pewnego dnia bratanica Remu, Shiki, kontaktuje się z nim za pomocą Skype. Wyznaje, że łączy się z nim bezpośrednio z cyber-przestrzeni, a jej prawdziwe ciało znajduje się w zbiorniku wypełnionym specjalnymi kulturami bakterii. Zaskoczyło to Remu, który jednak akceptował decyzję Shiki – przynajmniej do czasu wydarzenia zwanego ,,nagłym rozłamem’’. Przeciążenie serwerów spowodowało uwięzienie umysłów użytkowników sieci w cyber-przestrzeni. Remu stara się ocalić Shiki.

Zwiastun Aruvu Rezuru (PV2):

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu Visual bushido.

Pisząc komentarz pamiętaj o kulturze oraz poprawności języka. Niestosowanie się do tych zasad, spam oraz pisanie kilku komentarzy pod rząd grozi ich usunięciem.